Mateusz Mokrzyś biopsja fuzyjna

Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Universidad de Alcala Madrid. Posiada dyplom FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i jego europejskiego odpowiednika. Na co dzień pracuje na Oddziale Urologii Szpitala Św. Anny w Piasecznie

Lekarz Mateusz Mokrzyś specjalizuje się w nowoczesnych metodach diagnostyki raka prostaty, z wykorzystaniem technologii o nazwie biopsja fuzyjna.

Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach organizowanych przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne, w tym: Prostate biopsy – tips and tricks, ESU/ESUT/ESUI Hands-on Training in MRI Fusion biopsy, Ultrasound for the urologist –TRUS biopsies,  Europejskie Towarzystwo Radiologii Urogenitalnej – ESUR Workshop TRUS/MRI Fusion biopsy, mpMRI of prostate basic and advanced course, oraz Prostate cancer imaging. Ukończył szkolenia dotyczące oceny rezonansu magnetycznego, w tym u prof. Jelle Barentsza z Holandii.

Laureat nagrody za najlepszą pracę naukową na Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego w 2018 roku.

Doktor Mateusz Mokrzyś, jest autorem wielu referatów naukowych, które wygłasza na kongresach Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

W swojej codziennej pracy skupia się nie tylko na diagnostyce i leczeniu chorób prostaty, ale także na zapewnieniu Pacjentowi należytego komfortu podczas badań.

Mateusz Mokrzyś - ZnanyLekarz.pl