Centrum Laserowego Leczenia Prostaty to jednostka w ramach AlfaMedica Silesia North. Placówka jest wielospecjalistycznym, prywatnym centrum medycznym. W ramach obiektu znajduje się ponad 30 poradni specjalistycznych, Poradnia Medycyny Pracy, Pracownia Gastroskopii i Kolonoskopii. Posiadamy szerokie zaplecze diagnostyczne w zakresie badań laryngologicznych (badania słuchu, fiberoskopia), okulistycznych (badania OCT), neurologicznych (badania EMG), urologicznych oraz zabiegów biopsji cienko i gruboigłowej. Alfamedica to także Szpital Chirurgii Jednego Dnia w zakresie: chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, urologii (w tym zielony laser), okulistyki, laryngologii, chirurgii szczękowej, a także innowacyjne zabiegi ortopedyczne oparte na przeszczepie wyhodowanych komórek własnych (do odbudowy chrząstki kolana).

Na terenie ośrodka znajduje się również AlfaEstetica z chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, zabiegami laserowej korekcji wzorku oraz Treningiem EMS. Działa tu również Kompleksowe Centrum Stomatologii i Implantologii oparte na zabiegach wszczepiania implantów w pełnej nawigacji z podnoszeniem zatok szczękowych i odbudową kości.

Nasze centrum stawia na rozwój, profesjonalizm i komfort pacjenta, dlatego z każdym rokiem poszerzamy swoją ofertę i rozwijamy się podążając za rozwojem nowoczesnej medycyny (Echolaser w leczeniu prostaty).

Laser Holmowy Zespół

LEKARZE